Продукція > ECLIPTEK > EA1620LA08-27.120M TR
EA1620LA08-27.120M TR
EA1620LA08-27.120M TR Ecliptek
EA1620LA08-27_120MTR-1023929.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 27.12MHz 8pF 15ppm -20C +70C
Написати відгук