Продукція > ECLIPTEK > EA1620LA10-27.120M TR
EA1620LA10-27.120M TR
EA1620LA10-27.120M TR Ecliptek
EA1620LA10-27_120MTR-1023931.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 27.12MHz 10pF 15ppm -20C +70C
Написати відгук