Продукція > ECLIPTEK > EA1620LA12-25.000M TR
EA1620LA12-25.000M TR
EA1620LA12-25.000M TR Ecliptek
EA1620LA12-25_000MTR-1023949.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 25MHz 12pF 15ppm -20C +70C
Написати відгук