Продукція > ECLIPTEK > EA1620MA08-32.000M TR
EA1620MA08-32.000M TR
EA1620MA08-32.000M TR Ecliptek
EA1620MA08-32_000MTR-1023901.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 32MHz 8pF 15ppm -40C +85C
Написати відгук