Продукція > ECLIPTEK > EA1620MA08-40.000M TR
EA1620MA08-40.000M TR
EA1620MA08-40.000M TR Ecliptek
EA1620MA08-40_000MTR-1023922.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 40MHz 8pF 15ppm -40C +85C
Написати відгук