Продукція > EURI LIGHTING > EA19-14W1100EGV
EA19-14W1100EGV
EA19-14W1100EGV Euri Lighting
EA19-14W1100eGV.pdf
Виробник: Euri Lighting
Description: LED A19 100W DIM ES
Packaging: Bulk
Color: White, Warm
Wavelength: 3000K
Size / Dimension: 2.360" Dia x 4.250" H (59.94mm x 107.95mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120V ~ 277V
Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights
Base Type: GU24
Can Replace Lamps: General Purpose Lamps
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED A19 100W DIM ES, Packaging: Bulk, Color: White, Warm, Wavelength: 3000K, Size / Dimension: 2.360" Dia x 4.250" H (59.94mm x 107.95mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 120V ~ 277V, Applications: Incandescent Replacements, Indicator Lights, Base Type: GU24, Can Replace Lamps: General Purpose Lamps.