Продукція > ECLIPTEK > EA3250JA10-27.000M TR
EA3250JA10-27.000M TR
EA3250JA10-27.000M TR Ecliptek
EA3250JA10-27_000MTR-1070324.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 27MHz 10pF 15ppm -40C +85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук