Продукція > ECLIPTEK > EA3250JA10-8.000M TR
EA3250JA10-8.000M TR
EA3250JA10-8.000M TR Ecliptek
EA3250JA10-8_000MTR-1070397.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 8MHz 10pF 15ppm -40C +85C
Написати відгук