Продукція > ECLIPTEK > EA3250JA18-16.000M TR
EA3250JA18-16.000M TR
EA3250JA18-16.000M TR Ecliptek
EA3250JA18-16_000MTR-1070357.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 16MHz 18pF 15ppm -40C +85C
Написати відгук