Продукція > ECLIPTEK > EA3250JA18-32.000M TR
EA3250JA18-32.000M TR
EA3250JA18-32.000M TR Ecliptek
EA3250JA18-32_000MTR-1070416.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 32MHz 18pF 15ppm -40C +85C
Написати відгук