Продукція > ECLIPTEK > EA3250JA18-40.000M TR
EA3250JA18-40.000M TR
EA3250JA18-40.000M TR Ecliptek
EA3250JA18-40_000MTR-1070359.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 40MHz 18pF 15ppm -40C +85C
Написати відгук