Продукція > ECLIPTEK > EA3250QA08-14.7456M TR
EA3250QA08-14.7456M TR
EA3250QA08-14.7456M TR Ecliptek
EA3250QA08-14_7456MTR-1070538.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 14.7456MHz 8pF 10ppm -40C +85C
Написати відгук