Продукція > ECLIPTEK > EA3250QA18-30.000M TR
EA3250QA18-30.000M TR
EA3250QA18-30.000M TR Ecliptek
EA3250QA18-30_000MTR-1070630.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 30MHz 18pF 10ppm -40C +85C
Написати відгук