Продукція > ECLIPTEK > EA3250QA18-48.000M TR
EA3250QA18-48.000M TR
EA3250QA18-48.000M TR Ecliptek
EA3250QA18-48_000MTR-1070619.pdf
Виробник: Ecliptek
Crystals 48MHz 18pF 10ppm -40C +85C
Написати відгук