EA5R1500PIXMODQ
EA5R1500PIXMODQ Banner Engineering
126701-3078940.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-ARRAY Receiver: 1500 mm (59.1 in); Range: (matching emitter sold separately) 400 mm - 4 m; Input: 12-30 V dc; Outputs: 2 Solid-State PNP 2 Analog 4-20 mA EIA-4; 8-pin M12 Integral QD
Написати відгук