EA5R750PUXMODQ
EA5R750PUXMODQ Banner Engineering
126701-3078940.pdf
Виробник: Banner Engineering
Safety Light Curtains EZ-ARRAY Receiver: 750 mm (29.5 in); Range: (matching emitter sold separately) 400 mm - 4 m; Input: 12-30 V dc; Outputs: 2 Solid-State PNP 2 Analog 0-10 V EIA-485; 8-pin M12 Integral QD
Написати відгук