EADCD030RA1 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=94
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: DISP 7-SEG 0.30" DBL RED 10DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 10-DIP (0.400", 10.16mm), 9 Leads
Color: Red
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.591" H x 0.610" W x 0.283" D (15.00mm x 15.50mm x 7.20mm)
Number of Characters: 2
Millicandela Rating: 6.4mcd
Common Pin: Common Cathode
Digit/Alpha Size: 0.30" (7.62mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 632nm
Power Dissipation (Max): 60mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISP 7-SEG 0.30" DBL RED 10DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 10-DIP (0.400", 10.16mm), 9 Leads, Color: Red, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.591" H x 0.610" W x 0.283" D (15.00mm x 15.50mm x 7.20mm), Number of Characters: 2, Millicandela Rating: 6.4mcd, Common Pin: Common Cathode, Digit/Alpha Size: 0.30" (7.62mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 632nm, Power Dissipation (Max): 60mW.