EADCS030BA2 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=128
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: DISPLAY 7SEG 0.3" SGL BLUE 14DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads
Color: Blue
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.748" H x 0.398" W x 0.205" D (19.00mm x 10.10mm x 5.20mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 17.6mcd
Common Pin: Common Anode
Digit/Alpha Size: 0.30" (7.62mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 468nm
Power Dissipation (Max): 110mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISPLAY 7SEG 0.3" SGL BLUE 14DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 14-DIP (0.300", 7.62mm), 11 Leads, Color: Blue, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.748" H x 0.398" W x 0.205" D (19.00mm x 10.10mm x 5.20mm), Number of Characters: 1, Millicandela Rating: 17.6mcd, Common Pin: Common Anode, Digit/Alpha Size: 0.30" (7.62mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 468nm, Power Dissipation (Max): 110mW.