EADCT036RA2 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=160
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: DISP 7-SEG 0.36" TRP RED 12DIP
Packaging: Bulk
Package / Case: 12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads
Color: Red
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.555" H x 0.890" W x 0.283" D (14.10mm x 22.60mm x 7.20mm)
Number of Characters: 3
Millicandela Rating: 12.5mcd
Common Pin: Common Anode
Digit/Alpha Size: 0.36" (9.20mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 632nm
Power Dissipation (Max): 60mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISP 7-SEG 0.36" TRP RED 12DIP, Packaging: Bulk, Package / Case: 12-DIP (0.400", 10.16mm), 11 Leads, Color: Red, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.555" H x 0.890" W x 0.283" D (14.10mm x 22.60mm x 7.20mm), Number of Characters: 3, Millicandela Rating: 12.5mcd, Common Pin: Common Anode, Digit/Alpha Size: 0.36" (9.20mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 632nm, Power Dissipation (Max): 60mW.