EADSS020GA2 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=2707
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: DISP 7-SEG 0.2" SGL YL-GRN 10SMD
Display Type: 7-Segment
Size / Dimension: 0.315" H x 0.283" W x 0.098" D (8.00mm x 7.20mm x 2.50mm)
Number of Characters: 1
Millicandela Rating: 8.9mcd
Common Pin: Common Anode
Digit/Alpha Size: 0.20" (5.08mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Wavelength - Peak: 575nm
Power Dissipation (Max): 60mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DISP 7-SEG 0.2" SGL YL-GRN 10SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Color: Yellow-Green, Display Type: 7-Segment, Size / Dimension: 0.315" H x 0.283" W x 0.098" D (8.00mm x 7.20mm x 2.50mm), Number of Characters: 1, Millicandela Rating: 8.9mcd, Common Pin: Common Anode, Digit/Alpha Size: 0.20" (5.08mm), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Wavelength - Peak: 575nm, Power Dissipation (Max): 60mW.