EAF-12RF04C
EAF-12RF04C Panasonic Electronic Components
EAF12RT04CC.jpg
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: BUZZER MAGNETIC 1.5V 12MM TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 2.048kHz
Sound Pressure Level (SPL): 86dB @ 1.5V, 100cm
Input Type: Zero-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Technology: Magnetic
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 1.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER MAGNETIC 1.5V 12MM TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 2.048kHz, Sound Pressure Level (SPL): 86dB @ 1.5V, 100cm, Input Type: Zero-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Technology: Magnetic, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 1.5 V.