EAFL2016W85A0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=213
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED COOL WHITE 5700K 2016
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Color: White, Cool
Size / Dimension: 0.080" L x 0.065" W (2.04mm x 1.64mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.55V
Current - Test: 500mA
Viewing Angle: 130°
Supplier Device Package: 2016
Lumens/Watt @ Current - Test: 48 lm/W
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
CCT (K): 5700K
Flux @ 25°C, Current - Test: 85lm (Typ)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED COOL WHITE 5700K 2016, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Color: White, Cool, Size / Dimension: 0.080" L x 0.065" W (2.04mm x 1.64mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.55V, Current - Test: 500mA, Viewing Angle: 130°, Supplier Device Package: 2016, Lumens/Watt @ Current - Test: 48 lm/W, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), CCT (K): 5700K, Flux @ 25°C, Current - Test: 85lm (Typ), Part Status: Active.