EALP10RDAGA0 Everlight Electronics Co Ltd
ProductCatalog.pdf
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED GREEN DIFFUSED 10MM T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 1250mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V
Lens Color: Green
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 40°
Height (Max): 13.80mm
Wavelength - Peak: 518nm
Wavelength - Dominant: 525nm
Supplier Device Package: 10mm
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 10.00mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN DIFFUSED 10MM T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 1250mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.3V, Lens Color: Green, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 40°, Height (Max): 13.80mm, Wavelength - Peak: 518nm, Wavelength - Dominant: 525nm, Supplier Device Package: 10mm, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 10.00mm Dia.