EALP10RDAGA1 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=688
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED YLW-GRN DIFFUSED 10MM T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Yellow-Green
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 32mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Lens Color: Green
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 30°
Height (Max): 13.80mm
Wavelength - Peak: 575nm
Wavelength - Dominant: 573nm
Supplier Device Package: 10mm
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 10.00mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED YLW-GRN DIFFUSED 10MM T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Yellow-Green, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 32mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Lens Color: Green, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 30°, Height (Max): 13.80mm, Wavelength - Peak: 575nm, Wavelength - Dominant: 573nm, Supplier Device Package: 10mm, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 10.00mm Dia.