EAPL3809WA1 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=2058
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: White
Size / Dimension: 0.150" L x 0.035" W (3.80mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 30mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 94 lm/W
Height - Seated (Max): 0.020" (0.52mm)
Flux @ 25°C, Current - Test: 6lm (6lm ~ 7lm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED WHITE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Color: White, Size / Dimension: 0.150" L x 0.035" W (3.80mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 30mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 94 lm/W, Height - Seated (Max): 0.020" (0.52mm), Flux @ 25°C, Current - Test: 6lm (6lm ~ 7lm).