EAS-45P30S
EAS-45P30S Panasonic Electronic Components
General_Speaker.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 93DB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Termination: Solder Eyelet(s)
Frequency - Self Resonant: 530Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.657" (16.70mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Rated: 100 mW
Frequency Range: 530 Hz ~ 3 kHz
Efficiency - dBA: 93.00
Efficiency - Testing: 1W/500mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 93DB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 1.772" Dia (45.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Termination: Solder Eyelet(s), Frequency - Self Resonant: 530Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.657" (16.70mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Rated: 100 mW, Frequency Range: 530 Hz ~ 3 kHz, Efficiency - dBA: 93.00, Efficiency - Testing: 1W/500mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).