EASR3208WA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=3185
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE DIFFUSED SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: White
Size / Dimension: 3.20mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 168.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Lens Color: Yellow
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 130°
Height (Max): 0.70mm
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 2.00mm x 0.80mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED WHITE DIFFUSED SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: White, Size / Dimension: 3.20mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 168.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Lens Color: Yellow, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 130°, Height (Max): 0.70mm, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 2.00mm x 0.80mm.