EAST1005RA1
EAST1005RA1 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=890
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED RED CLEAR 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Color: Red
Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 85mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.05V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.45mm
Wavelength - Peak: 650nm
Wavelength - Dominant: 640nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.50mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CLEAR 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Color: Red, Size / Dimension: 1.00mm L x 0.50mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 85mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.05V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.45mm, Wavelength - Peak: 650nm, Wavelength - Dominant: 640nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.50mm.