EAST16086RA6 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=951
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED RED CLEAR 2SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Red
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 213mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.05V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 632nm
Wavelength - Dominant: 626nm
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.20mm x 0.80mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED RED CLEAR 2SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Red, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 213mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.05V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 0.70mm, Wavelength - Peak: 632nm, Wavelength - Dominant: 626nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.20mm x 0.80mm.