EAST1608GB2 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=4286
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Green
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 2135mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 75°
Height (Max): 0.90mm
Wavelength - Peak: 518nm
Wavelength - Dominant: 528nm
Supplier Device Package: 2-SMD
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 0.79mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED GREEN CLEAR 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Green, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 2135mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 75°, Height (Max): 0.90mm, Wavelength - Peak: 518nm, Wavelength - Dominant: 528nm, Supplier Device Package: 2-SMD, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 0.79mm Dia.