EASV1706YA2 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=4978
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED YELLOW CLEAR SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Color: Yellow
Size / Dimension: 1.70mm L x 0.60mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 78.5mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.05V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 130°
Height (Max): 1.20mm
Wavelength - Peak: 591nm
Wavelength - Dominant: 589nm
Lens Transparency: Clear
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.20mm x 0.60mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED YELLOW CLEAR SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Color: Yellow, Size / Dimension: 1.70mm L x 0.60mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 78.5mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.05V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 130°, Height (Max): 1.20mm, Wavelength - Peak: 591nm, Wavelength - Dominant: 589nm, Lens Transparency: Clear, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.20mm x 0.60mm.