EASV3006WA0 Everlight Electronics Co Ltd
index.php?controller=attachment&id_attachment=2385
Виробник: Everlight Electronics Co Ltd
Description: LED WHITE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Color: White
Size / Dimension: 0.118" L x 0.033" W (3.00mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.05V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 115°
Current - Max: 30mA
Lumens/Watt @ Current - Test: 131 lm/W
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Flux @ 25°C, Current - Test: 8lm (7lm ~ 8lm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED WHITE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Color: White, Size / Dimension: 0.118" L x 0.033" W (3.00mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.05V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 115°, Current - Max: 30mA, Lumens/Watt @ Current - Test: 131 lm/W, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Flux @ 25°C, Current - Test: 8lm (7lm ~ 8lm).