EB-215-155
EB-215-155 Festo Corporation
36492
Виробник: Festo Corporation
Description: BELLOWS ACTUATOR
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 0 ~ 116 PSI (0 ~ 8 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Stroke Length: 6.102" (155.00mm)
Connection Method: G3/4
Operation: Single Acting
Construction: Bellows Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BELLOWS ACTUATOR, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 0 ~ 116 PSI (0 ~ 8 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Stroke Length: 6.102" (155.00mm), Connection Method: G3/4, Operation: Single Acting, Construction: Bellows Cylinder.