Продукція > ECLIPTEK > EB13E2H2H-10.000M TR
EB13E2H2H-10.000M TR
EB13E2H2H-10.000M TR Ecliptek
EB13E2.pdf
Виробник: Ecliptek
Description: OSC XO 10MHZ 3.3V CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OSC XO 10MHZ 3.3V CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 4mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EB13E2H2H-10.000M TR EB13E2H2H-10.000M TR Виробник : Ecliptek EB13E2.pdf Description: OSC XO 10MHZ 3.3V CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 4mA
Part Status: Active
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
EB13E2H2H-10.000M TR EB13E2H2H-10.000M TR Виробник : Ecliptek EB13E2H2H-10_000MTR-1002150.pdf Standard Clock Oscillators 10MHz 3.3Vdc 50ppm -40C +85C
на замовлення 90 шт:
EB13E2H2H-10.000MTR EB13E2H2H-10.000MTR Виробник : ABRACON Standard Clock Oscillators Standard Clock Oscillator 10.000MHz SMD 2.5mm x 3.2mm 50ppm -40 C to +85 C