Продукція > ECLIPTEK / ABRACON > EB13E2K2H-27.000M TR
EB13E2K2H-27.000M TR
EB13E2K2H-27.000M TR Ecliptek / Abracon
Виробник: Ecliptek / Abracon
Standard Clock Oscillators 27MHz 3.3Vdc 20ppm -40C +85C
Написати відгук