EB15E2C2H-49.152M
EB15E2C2H-49.152M Ecliptek / Abracon
Виробник: Ecliptek / Abracon
Standard Clock Oscillators 49.152MHz 2.5Vdc 100ppm -20C +70C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук