Продукція > ECLIPTEK / ABRACON > EB2532YA08-19.660M TR
EB2532YA08-19.660M TR
EB2532YA08-19.660M TR Ecliptek / Abracon
Виробник: Ecliptek / Abracon
Resonators 19.66MHz 30ppm 8pF -40+125C AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук