Продукція > ECLIPTEK / ABRACON > EB3250YA10-12.000M TR
EB3250YA10-12.000M TR
EB3250YA10-12.000M TR Ecliptek / Abracon
EB3250.pdf
Виробник: Ecliptek / Abracon
Resonators 12MHz 30ppm 10pF -40+125C AEC-Q200
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук