EB43-S0C2540W Vishay Dale
eb4.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 50
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 125°C
Read Out: Dual
Contact Type: Cantilever
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)
Termination: Solder
Contact Material: Phosphor Bronze
Number of Positions/Bay/Row: 25
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 50, Pitch: 0.100" (2.54mm), Operating Temperature: -65°C ~ 125°C, Read Out: Dual, Contact Type: Cantilever, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm), Termination: Solder, Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Positions/Bay/Row: 25, Number of Rows: 2.