EB71S-SA0640V Vishay Dale
EB7S.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Color: Green
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 12
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Read Out: Single
Contact Type: Full Bellows
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)
Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.142" (3.61mm) Dia
Termination: Solder Eyelet(s)
Contact Material: Phosphor Bronze
Number of Positions/Bay/Row: 6
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Green, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 12, Pitch: 0.156" (3.96mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Read Out: Single, Contact Type: Full Bellows, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm), Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.142" (3.61mm) Dia, Termination: Solder Eyelet(s), Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Positions/Bay/Row: 6, Number of Rows: 2.