EB71S-SB1260W Vishay Dale
EB7S.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 24
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)
Termination: Solder
Contact Material: Phosphor Bronze
Number of Positions/Bay/Row: 12
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 24, Pitch: 0.156" (3.96mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Read Out: Single, Contact Type: Full Bellows, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm), Termination: Solder, Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Positions/Bay/Row: 12, Number of Rows: 2.