EB72D-SK3640X Vishay Dale
EB7D.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 72
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Read Out: Dual
Contact Type: Full Bellows
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm)
Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia
Termination: Solder
Contact Material: Phosphor Bronze
Number of Positions/Bay/Row: 36
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.156, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 72, Pitch: 0.156" (3.96mm), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Read Out: Dual, Contact Type: Full Bellows, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.054" ~ 0.071" (1.37mm ~ 1.80mm), Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.128" (3.25mm) Dia, Termination: Solder, Contact Material: Phosphor Bronze, Number of Positions/Bay/Row: 36, Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.