Продукція > NETPOWER > EBE4120N022N76
EBE4120N022N76
EBE4120N022N76 NetPower
EBE4120x022xxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 12V 264W
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.8mm x 12.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 22A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Active
Power (Watts): 264 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 264W, Features: Baseplate, Remote On/Off, Packaging: Tray, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.50" H (58.4mm x 22.8mm x 12.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 22A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Active, Power (Watts): 264 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.