EBL30J302
EBL30J302 EI Sensor Technologies
EBL30J302-REV-0.pdf
Виробник: EI Sensor Technologies
Description: THERMISTOR, EPOXY, 3K OHM 5% 150
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: 150°C
B0/50: 3892K
Resistance in Ohms @ 25°C: 3k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.50" (38.10mm)
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR, EPOXY, 3K OHM 5% 150, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Epoxy, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: 150°C, B0/50: 3892K, Resistance in Ohms @ 25°C: 3k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.50" (38.10mm).