EBRA33T2H-24.000M
EBRA33T2H-24.000M Ecliptek / Abracon
EBRA33-2580837.pdf
Виробник: Ecliptek / Abracon
Standard Clock Oscillators 24MHz 3.3V 50ppm -40C +125C
на замовлення 864 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук