Продукція > ECLIPTEK / ABRACON > EBRA43T2H-12.000M TR
EBRA43T2H-12.000M TR
EBRA43T2H-12.000M TR Ecliptek / Abracon
Виробник: Ecliptek / Abracon
Standard Clock Oscillators 12MHz 3.3V 50ppm -40+125C AEC-Q200
на замовлення 162 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук