EBRA53L2H-24.000M
EBRA53L2H-24.000M Ecliptek / Abracon
EBRA53-2580864.pdf
Виробник: Ecliptek / Abracon
Standard Clock Oscillators 24MHz 3.3V 25ppm -40C +85C
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук