Продукція > ECLIPTEK / ABRACON > EBRA53P2H-25.000M TR
EBRA53P2H-25.000M TR
EBRA53P2H-25.000M TR Ecliptek / Abracon
EBRA53-2580864.pdf
Виробник: Ecliptek / Abracon
Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V 50ppm -40+105C AEC-Q200
на замовлення 2602 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук