EBRA53T2H-25.000M
EBRA53T2H-25.000M Ecliptek / Abracon
EBRA53-2580864.pdf
Виробник: Ecliptek / Abracon
Standard Clock Oscillators 25MHz 3.3V 50ppm -40C +125C
на замовлення 2108 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук