EBT156-12B1X Vishay / Dale
ebt156.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Standard Card Edge Connectors EBT156-12B1XT02
на замовлення 65 шт:
термін постачання 308-317 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Tin, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 24, Pitch: 0.156" (3.96mm), Read Out: Single, Card Type: Non Specified - Dual Edge, Card Thickness: 0.062" (1.57mm), Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.140" (3.56mm) Dia, Termination: Solder, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions/Bay/Row: 12, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції EBT156-12B1X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EBT156-12B1X Виробник : Vishay Dale ebt156.pdf Description: CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Tin
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 24
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Read Out: Single
Card Type: Non Specified - Dual Edge
Card Thickness: 0.062" (1.57mm)
Flange Feature: Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.140" (3.56mm) Dia